+48 514 377 433KONTAKT
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Ustaw kierunek rosnący

5 produkt(ów)

Drukarka atramentowa - jak działa i jak dobrać do niej tusz?

poniedziałek, 3 grudnia 2018 12:12:17 Europe/Warsaw

Posiadanie drukarki gwarantuje nam dużą niezależność - możemy drukować co tylko chcemy i kiedy chcemy. Jednak wybranie urządzenia, które sprosta naszym oczekiwaniom to całkiem spore wyzwanie, szczególnie, jeżeli nie posiadamy wiedzy na temat poszczególnych typów drukarek. Dzisiaj skupimy się na drukarkach atramentowych - wyjaśnimy Wam ich działanie i przedstawimy kilka wskazówek, pomocnych podczas dobierania tuszy i ewentualnych zamienników.

Read More
Posted By intle pl

Bęben do drukarki - co to takiego i jak działa?

czwartek, 22 listopada 2018 11:55:00 Europe/Warsaw

Bęben do drukarki, określany również mianem OPC, drum, imaging unit oraz jednostka bębna, to jeden z podstawowych elementów drukarek laserowych. Jego zadaniem jest dokładne odwzorowywane obrazów – konturów i drobnych elementów. Aby lepiej poznać działanie tej części drukarki i dowiedzieć się, w jaki sposób można szybko ją wymienić, czytaj dalej!

Read More
Posted By intle pl

Zamienniki do drukarki atramentowej i laserowej - jak dobrać?

poniedziałek, 29 października 2018 15:52:42 Europe/Warsaw

Powszechnie znana jest teoria, jakoby tusze do drukarek były bardzo kosztowne. Faktycznie tak jest, jeżeli nie wybierzemy ich z głową! Zanim zamówimy tusz lub toner, rozejrzyjmy się za zamiennikami. Tego typu rozwiązania dostępne są zarówno do drukarek atramentowych, jak i laserowych. Za zamiennikami przemawia nie tylko cena, ale także jakość i wysoka wydajność.

Read More
Posted By intle pl

Oryginalne tusze vs zamienniki – które wybrać?

środa, 12 września 2018 11:27:00 Europe/Warsaw

Nie da się ukryć, ze tusze i tonery są kosztowne. Właśnie dlatego, przed zakupem, zadajemy sobie wiele pytań. Czy warto postawić na tańsze zamienniki? Czy na pewno się sprawdzą? Czy za cenami oryginalnych tuszy i tonerów przemawia lepsza jakość i większą wydajność? W tym artykule postaramy się pomóc Wam rozwiać powyższe wątpliwości.

Read More
Posted By intle pl

Podpowiadamy, jak wybrać tusz oraz toner do drukarki

środa, 5 września 2018 10:13:07 Europe/Warsaw

Właściwie dobrany tusz do drukarki decyduje o jej prawidłowym funkcjonowaniu. Wydawałoby się, że jego wybór nie sprawia większych problemów – nic bardziej mylnego. Taka czynność wymaga jednak zwrócenia uwagi na wiele istotnych kwestii, których szczegółowy opis, znajduje się poniżej.

Read More
Posted By intle pl
Ustaw kierunek rosnący

5 produkt(ów)